Razem 253 169 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
OFERUJę
30.03.2009 13:38

Ochrona srodowiska sa to dzialania majace na celu wlasciwe wykorzystywanie a takze odnawianie zasobow i skladnikow srodowiska naturalnego.

Istnieje wiele sposobow na odnowe srodowiska: inteligentne rozporzadzanie zasobami naturanymi, przeciwdzialanie zanieczyszczeniom... Dzialanie na rzecz ochrony srodowiska od kilku lat staly sie bardzo popularne, srodowisko jest bowiem duma ludzkosci! Ochrona lasow, sortowanie odpadow, kupowanie zywnosci ekologicznej sa jednymi z wielu sposobow walki umozliwiajacymi dzialania na rzecz ochrony srodowiska.

Popfax.com stara sie rowniez pomoc. Dlatego glowna idea swiatowego leadera faksu przez internet (http://pl.popfax.com) jest zastapienie maszyny faks przez linie telefoniczna ktora umozliwia wysylanie i odbieranie faksu przez internet. Dzieki temu oszczednosc papieru, a takze energii, pozwala zaniechac dzialaniom negatywnym w srodowisku, a takze utrzymac elementy przyrodnicze w stanie wlasciwym. Stan lasow (drzewa nieuszkodzone) wynosi w Polsce tylko 8,8%! Ochrona lasow nie polega jedynie na strzezeniu drzew przed zywiolem jaki stanowia pozary. Sprawca czesto jest czlowiek. Jednak w ostatnich latach wyniszczanie lasow jest skutkiem inwestycji przemyslowych, ktore dzialaja szkodliwie na rownowage srodowiska. Masowe pojawianie sie owadow, owady zasiedlajace slabe drzewa powodujace katasrofalne szkody w drzewostanach, efekt cieplarny czy chocby topnienie lodowcow sa tego dowodem. Dlatego misje, ktora wybral Popfax.com jest promowanie rownowagi ekologicznej dzieki oszczednosci przede wszystkim papieru.

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 30.03.2009 13:38
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 53161
Rubryka ogłoszenia: Faxy
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ewa Fafara
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Ewa Fafara
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Faxy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)