Razem 253 283 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Popfax.com, dostawca profesjonalnych usług faks na całym świecie uruchomił nowy program partnerstwa mający na celu ważny rozwój sprzedaży pośredniej.

Popfax.com oferuje swoim partnerom kompleksowe i elastyczne zestawy narzędzi umożliwiające im konstrukcje i sprzedaz faksow swoim klientom. Rozwiązanie jest oparte na technologii i platformie Popfax.com. Nowy program ma także rozszerzone opcje, łatwe w nawigacji w ekstranecie dla partnerow, które oferuja szybki dostęp do wszystkich istotnych informacji; serwis ma służyć sprzedaży narzędzi.

Umowny model jest zapłacny w momencie twojej zgody. To sprawia, że zaawansowane i intensywne zasoby kapitału sa dostępne dla partnerów, bez zadnych inwestycji dla nich, aby w ten sposób mogli rozszerzyć swoją działalność o profesjonalna ofertę faksu, która jest rentowna od pierwszego dnia.

Program jest skonstruowany w trzy rodzaje spółek: odsprzedawcow lub dealerow, poczty faks i integratorów.

• Dealerzy: partnerom handlowym, Extranet pozwala na bezpośrednie i latwe zarządzanie klientami. Sprzedawcy mogą sprzedawać oferty Popfax.com takie jekie prponuje Popfax.com lub dopełnic je z innymi produktami konkurencyjnymi.

• Faks poczta: Popfax.com poświęcił nadawcze usługi internetowe fax. Ta aplikacja internetowa pozwala partnerowi, czy jest on dostawcą rozwiązań dla marketingu bezpośredniego, czy spółka, ktora nadaje faksy o duzej wielkości, a nawet mała firma lub freelancerem, zaplanowanie jego kampani mailowej, zarządzanie własna lista kontaktów, otrzymywanie raportow statystyk, itp.

• integratorzy: Popfax.com płynnie integruje interfejs WWW do wszelkich wyglądow i wygod. Dostosowywalne platformy może być gotowe i zabezpieczone w ciągu kilku minut. Wszystkie materiały są dostępne za pośrednictwem ekstranetu "back-office", który pozwala przypisać numery kont klientów. Dla bardziej zaawansowanych, Popfax.com oferuje wstępna integracje przy niewielkim koszcie, gdyż korzysta ze swoich doświadczonych zespołów, co pozwala zaoszczędzic zarówno czas jak i prace.

Poprzez współpracę z Popfax.com, partnerzy będą doceniac wszelkie korzyści profesjonalne, zawodowe i opłacalnosc płynąca z faksu przez internet.

O Popfax.com :

Popfax.com jest wiodącym światowym dostawcą profesjonalnych usług fax przez internet. Pozwala użytkownikom na wysyłanie i odbieranie faksów za pomocą interfejsu internetowego lub e-mail klienta. Zintegrowane z przodu lub z tyłu aplikacji pulpitu, pozwala na wykonywanie zadań transakcji za pośrednictwem faksu.

Popfax.com jest rozwiązaniem, które spełnia potrzeby indywidualnych profesjonalistów (jak Sohos i MŚP) oraz klientów korporacyjnych.

Liczby mówią same za siebie: usługe Popfax.com posiada ponad 50.000 klientów na całym świecie i udostepnia lokalne numery w ponad 500 miastach w ponad 20 panstwach. Serwis jest dostępny w ponad 20 językach, natomiast obsługa klienta jest dostępna w 7 językach. Serwis jest prowadzony przez francuska firme POPESCO, która oferuje lokalny środek płatniczy czyli lokalna walute w 15 krajach oraz w 10 walutach.

Dowiedz się więcej:

Aby uzyskać więcej informacji na temat przystąpienia do programu partnerskiego Popfax.com, skontaktuj się z nami przez e-mail na support@popfax.com.

http://www.popfax.com

http://pl.popfax.com

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.06.2009 11:03
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 67777
Rubryka ogłoszenia: Faxy
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ewa Fafara
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Ewa Fafara
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Faxy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)