Razem 255 126 ogłoszeń !
Bezpłatne ogłoszenia, komis, oferty
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU

Tradycyjny faksowanie staje się z dnia na dzień przestarzała technologia : faksowanie bowiem wymaga pracy maszyny faks, trzeba czekać na dokument, który będzie przetwarzany, czekac na potwierdzenie, i mieć nadzieję, że faks na drugim końcu działa, pod warunkiem, że jest włączony.

Jednakże, nawet jeśli dziś e-usługi są powszechnie używane, wysyłanie dokumentów za pomocą faksu jest nadal wymagane w wielu dziedzinach i jest to duży procent kosztów komunikacji. Popfax.com (http://pl.popfax.com) oferuje alternatywe fax komunikacji – faks przez internet. To jest dużo łatwiejszy sposob na wysylanie faksow w obsłudze jak i wydajnosci, niż tradycyjny faks.

Istnieje wiele powodów, dla których usługa faksu przez internet dostarczona przez Popfax.com jest tak popularna. Faks przez internet to :

1. Sposob niezawodny i oszczędny - Popfax.com zapewnia przedsiębiorstwom efektywne kosztowo rozwiązanie wysyłania faksów i podstawy jego architektury, która czuwa 24x7 (w przeciwieństwie do starych zakurzonych faksow, które czesto zacinaja papier). Możesz zaoszczędzić na kosztach specjalnej linii telefonicznej i utrzymania faksu przez wysyłanie faksów przez internet. Będziesz korzystać z usług bardziej wiarygodnie podejmując zlecenia faksem. Płatne tylko 3,99 euro miesięcznie, możesz zaoszczędzić do 90% kosztów tradycyjnego faksu.

2. Sposob przyjazny dla środowiska - Z Popfax.com, można skorzystać z ekologicznego sposobu na wysyłanie i odbieranie faksów. Zmniejszysz użycie papieru jak nie bedziesz musial wydrukować wszystkich faksow. Zyc na zielono jest opowiedzialnym podejściem firmy. Więc badz zielony z Popfax.com !

3. Mobilność - to główny wyróżnik korzystania z usługi faksu przez internet. Jeśli jestes zawsze w ruchu, możesz wysyłać i odbierać faksy za pomocą swojego konta mailowego. Wszystko czego potrzebujesz to komputer i dostęp do Internetu, co oznacza, że można korzystac z faksu z dowolnego miejsca na świecie!

4. Wielokrotne wysyłanie - Popfax.com jest idealny dla promocji Twojej firmy. W ciągu zaledwie kilku kliknięć możesz wysłac faksy do wielu miejsc jednocześnie przy użyciu funkcji "mail to fax". Wszystko co musisz zrobić to przygotować dokument z treścią faksu oraz plik z odbiorcami faksu.

5. Wypróbuj za darmo! - Jeśli nie jesteś pewien czy usługa Popfax.com spełnia Twoje potrzeby - wypróbuj ja za darmo! Nie musisz dostarczyc wszelkich informacji o kartach bankowych i nie jesteś zobowiązany do zakupu. Z bezpłatną wersją próbną Popfax.com można wysłać 4 strony faksu za darmo w ciągu 3 dni.

Jak widać z powyższych powodów, faks przez interney jest idealnym sposobem na rozpoczęcie oszczędzania pieniędzy i tym samym zwiększenia w czasie efektywności komunikacji. Technologia wykona za Ciebie dzialania i a ty zacznij wysyłanie faksów przez internet z Popfax.com (http://pl.popfax.com).

Sprecyzowane informacje do ogłoszenia
Data: 22.10.2009 12:37
Rodzaj ogłoszenia: Oferuję
Numer ogłoszenia: 85667
Rubryka ogłoszenia: Faxy
Bezpośrednie dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ewa Fafara
Województwo: Cała Polska
E-mail: Użytkownik nie zgodził się na zamieszczenie swojego adresu e-mail. Aby odpowiedzieć na to ogłoszenie, prosimy użyć poniższego formularza .
Web: http//pl.popfax.com
Reklama
Formularz do odpowiedzi na ogłoszenie
Pozostałe możliwości i linki
Poleć oraz pokaż ogłoszenie
Możliwości wyróżnienia ogłoszenia
Pozostałe ogłoszenia użytkownika Ewa Fafara
Pozostałe ogłoszenia z sekcji Faxy
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)